TAGS: KorepetycjePoprawki

Jesteśmy na półmetku przygotowania do poprawki maturalnej z matematyki.

Liczę, że podobnie jak Matematyka Indywidualnie uczycie się systematycznie i ostatnie tygodnie poświęcicie na rozwiązywanie arkuszy i na ich podstawie szlifujecie wiedzę na 21 sierpnia.

Jeżeli sam przygotowujesz się do poprawki, to skorzystaj z czterech sprawdzianów, które przygotowałam specjalnie dla Ciebie.

Są one opracowane na podstawie wymagań Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i dają rzetelną informację o poziomie Twoich umiejętności matematycznych.

 1. Sprawdzian 1 – zadania zamknięte [tutaj – publikacja 1 sierpnia]
 2. Sprawdzian 2 – zadania otwarte krótkiej odpowiedzi [tutaj – publikacja 6 sierpnia]
 3. Sprawdzian 3 – zadania otwarte rozszerzonej odpowiedzi [tutaj – publikacja 11 sierpnia]
 4. Sprawdzian 4 – kompletny arkusz egzaminacyjny [tutaj – publikacja 16 sierpnia – arkusz + odpowiedzi]

Jeżeli nie zdałeś z matematyki do następnej klasy lub nie zdałeś matury, to jest oferta dla Ciebie.

Zapisy trwają do 5 lipca 2018r. lub do wyczerpania limitu miejsc.

Na pierwszych spotkaniu oceniam poziom umiejętności ucznia i na tej podstawie ustalam liczbę godzin i harmonogram przygotowania do egzaminu.

Jeżeli chcesz razem ze mną przygotować się do poprawki wyślij poniższe zgłoszenie.   poprawka z przedmiotupoprawa matury

  poziom podstawowypoziom rozszerzony

  *Zaznaczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wysłania wiadomości.

  Komentarze w “Poprawka 2018”

  1. Już po poprawce. Nastrój wspaniały. Wakacje z Panią nie były łatwe :), ale dzisiaj je doceniłam. Jestem pewna, że zdam. Nie zrobiłam tylko dwóch zadań. Polecam wszystkim naukę z panią Izą. W dwa miesiące nauczyłam się więcej niż w przez ostatnie lata w liceum.

  2. W pierwszej klasie LO miałem poprawkę. Pani Iza przygotowała mnie bardzo dobrze i zdałem na 3. Potem miałem systematycznie korepetycje. W tamtym roku zdawałem maturę. Podstawa 92%, rozszerzenie 75%. Byłem szczęśliwy. Jeżeli naprawdę chcesz nauczyć się matematyki to wybieraj Panią Izę. Sukces masz zagwarantowany.

  3. Wszystkim, którzy mają poprawkę radzę nie zwlekać z zapisaniem się do pani profesor. Bardzo dobrze wie co jest na takim egzaminie. Tylko dzięki niej zdałem. Dziękuję

  Komentowanie dozwolone dla zalogowanych użytkowników