Rewelacyjne efekty

Zajęcia z Panią bardzo dużo mi dały. Naszą pracę doceniła też Pani w szkole mówiąc, że zrobiłam duże postępy w ciągu roku szkolnego i postawiła mi 6 na koniec roku.

Ola

Wszystko stało się prostsze

Zajęcia oceniam bardzo dobrze, wiele wyniosłam. Dużo moich wątpliwości oraz rzeczy, których nie rozumiałam z matematyki stało się prostszych.

Ida

Szczęściem jest spotkać takiego nauczyciela

Chciałabym bardzo podziękować za Pani pracę, oddanie, poukładanie, systematyczność i nauczycielską sprawiedliwość i wyrozumiałość.
To szczęście dla mojego syna, że mógł uczyć się u takiego nauczyciela.

mama Piotrka

Więcej niż nauczyciel

Zajęcia z Panią Izą, to nie tylko godzina korepetycji, ale prawdziwe zainteresowanie i planowanie nauki bieżącej przez cały tydzień. Po raz pierwszy spotkałam się na korepetycjach z tutoringiem matematycznym. Polecam.

Natalia

 

Nauczyciel z powołania

Pani Profesor,
Bardzo Pani dziękuję. Jestem Pani wdzięczny za staranne, solidne, nieśpieszne wyjaśnianie zagadnień matematycznych. Dziękuję również za wyrozumiałość. Będę Panią wspominał jako lubiącego swoją pracę nauczyciela matematyki z powołania.

Wdzięczny uczeń 🙂

Wspaniałe podejście

Nauczyciel z prawdziwego zdarzenia. To nie tylko lekcje matematyki. Widać, że Pani Profesor lubi ucznia i zależy jej na jego postępach.

Bartek

The Best

Najlepszy nauczyciel jakiego miałam.

Ania

Zaliczyłam semestr

Tylko dzięki Pani udało mi się zaliczyć semestr. Dziękuję, bo matematyka nie jest już taka straszna.

Kasia

Dziękujemy

Dziękujemy Pani Profesor za to, że mogliśmy być spokojni o nasze wyniki matur. Dziękujemy za Pani zorganizowanie, cierpliwe tłumaczenie i spędzone godziny przy robieniu zadań.

Studenci swoich wymarzonych kierunków. Magda i Franek

Cały rok pracy

Dziękuję za cały rok nauki o oraz dokonanie niemożliwego-nauczenie mnie trygonometrii.

Weronika

Prawdziwy nauczyciel

Trzech cennych rzeczy nauczyłem się przez ostatnie miesiące, wszystkie od Pani: matematyka jest interesująca, wartości w dzisiejszym świecie istnieją i objawiają się w trudach codzienności, zwłaszcza w byciu sumiennym. Dziękuję! Hubert

Teatr prawdziwego aktora

Szanowna Pani Profesor!

Mamy świadomość, że byliśmy powodem pani zawodowej frustracji. Niemniej może być Pani pewna, że zajęcia z Panią to wielka przyjemność i pozycja obowiązkowa w repertuarze każdego maturzysty.

Janek i Maciek

Matura

Bardzo dobre zrozumiałe tłumaczenie. Dobór zadań dostosowany do trudności matury. Na mojej maturze dzięki Pani nic mnie nie zaskoczyło. Dziękuję serdecznie.

Michał

Poprawka

Wszystkim, którzy mają poprawkę radzę nie zwlekać z zapisaniem się do pani profesor. Bardzo dobrze wie co jest na takim egzaminie. Tylko dzięki niej zdałem. Dziękuję. Piotrek

Matura w szkole

Zdawałam maturę na 92%.

Polecam. Ania

Życzliwość i zrozumiałe tłumaczenie

Pani Iza nauczyła mnie rozumieć zadania z treścią i szybko rozwiązywać zadania zamknięte. Trochę trwało zanim oduczyłam się uczyć matematyki “na pamięć”. Bardzo życzliwy i wyrozumiały nauczyciel. Z maturą nie miałam problemu 🙂 Ewelina