Pozostałe opinie znajdziesz na Google

Stała współpraca

Bardzo dziękuję za kompetentne i empatyczne wsparcie córki w nauce matematyki w starszych klasach szkoły podstawowej i następnie przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty! dzięki lekcjom z Matematyką Indywidualnie Córka uwierzyłą we własne „matematyczne” siły i nabrała pewności, że matematyki każdy może się nauczyć. Do tego została niezwykle solidnie przygotowana do egzaminu – tak aby napisać go na maksimum swoich możliwości. Jeszcze raz dziękuję.

mama Heleny

25/05/2023

Egzamin Ósmoklasisty

Wspaniałe podejście do ucznia. Syn uczęszczał do Pani Izabeli przez rok przed egzaminem ósmoklasisty. Wszelkie zagadnienia, które wymagały większego dopracowania były wytłumaczone w bardzo jasny i zrozumiały sposób, bez wywierania niepotrzebnej presji. Syn miał poczucie, że był naprawdę dobrze przygotowany, na egzamin szedł bez większego stresu, a co najważniejsze, zyskał wiarę w swoje matematyczne umiejętności.
Dodam, że Pani Izabela jest również świetnym pedagogiem, który bardzo indywidualnie podchodzi do ucznia, potrafi zauważyć rzeczy, których uświadomienie i zrozumienie bardzo pomaga w pracy z młodzieżą. Doskonały kontakt również z rodzicem. Widać, że jest to nauczyciel, który ma bardzo bogate doświadczenie dydaktyczne i wspaniałe potrafi z niego czerpać.
Bardzo dziękujemy i szczerze polecamy zajęcia z Panią Izabelą.
Syn przyznał, że bardzo życzyłby każdemu takiego nauczyciela w szkole (sobie też ;)).

Mama Piotrka

19/06/2022

Matematyka dla humanistki :)

Bardzo dziękuję za ten ponad roczny czas naszych spotkań. Zajęcia z Panią były dla mnie bardzo ważne, jako humanistce matematyka wydawała się czymś czego zrozumieć się nie da. Pani sprawiła, że nie tylko ją zrozumiałam ale i polubiłam. Potrafiła Pani najtrudniejsze rzeczy wytłumaczyć w prosty i przystępny sposób. Bardzo lubiłam zajęcia z Panią, czułam się na nich komfortowo, a to bardzo ważne zwłaszcza kiedy pracujemy nad przedmiotem, który nie jest naszą mocną stroną. Jeszcze raz dziękuję i polecam zajęcia z Panią każdemu.

Kasia, maturzystka

09/05/2022

Efektywna współpraca

Szanowna Pani Profesor,

prawie 2 lata temu kiedy byliśmy podłamani tym, że syn ledwo zdał do kolejnej klasy znaleźliśmy kontakt do Pani przypadkowo – jako jedną z wielu propozycji wyszukiwarki internetowej. Był to czas kiedy większość terminów na nowy rok była już u Pani zajęta, ale po wspólnej rozmowie postanowiła Pani nam pomóc i znalazła czas dla Krzysztofa za co jesteśmy ogromnie wdzięczni.
Znakomicie oceniła Pani jakie były problemy syna i wspaniale dobrała metody nauczania, aby je rozwiązać.
Pani wysoka kultura osobista, życzliwość, cierpliwość, tłumaczenie trudnych zagadnień w prosty sposób dzień po dniu sprawiało, że mój syn odzyskiwał wiarę w to, że matematyki da się nauczyć. Stosowane przez Panią metody i cudowne podejście sprawiły, że jego samoocena w tym zakresie wzrosła. Nie bał się zgłaszać w szkole, uwierzył, że i on może przystąpić do matury. Krzysztof powiedział, że gdyby nie Pani, nie byłby w tym miejscu, w którym teraz jest. Zawsze wyraża się o Pani z wielkim szacunkiem i razem cieszymy się, że los skierował nas na Pani stronę, że się Pani zgodziła pomóc. Jesteśmy Pani ogromnie wdzięczni, gdybyśmy byli poetami to z pewnością napisalibyśmy jakiś pean na Pani cześć, ale że nie jesteśmy to proszę przyjąć proste dziękujemy.
Mama Krzysztofa
04/05/2022

Rozbudzenie zainteresowania

Bardzo dziękuję za cały wysiłek włożony w naukę córki. Widząc Jej rosnące zainteresowanie przedmiotem i odnoszenie się do działań matematycznych w opisie różnych zdarzeń z otaczającej rzeczywistości, myślę, że wniosła Pani trwały wkład w jej rozwój.

Paweł

27/05/2021

Profesjonalnie i skutecznie

Gorąco polecam korepetycje z Panią Izabelą – to wyjątkowy Nauczyciel, z powołaniem, ogromną wiedzą i indywidualnym podejściem do ucznia – nazwa faktycznie oddaje rzeczywistość. Pomimo tego, że nie należę do uczniów, którzy szybko i łatwo opanowują zagadnienia matematyczne, to dzięki pomocy Pani Izabeli udało mi się zrozumieć materiał na takim poziomie, aby spokojnie napisać maturę. Dziękuję Pani Izabeli za merytoryczne przygotowanie do egzaminu, ale także za cierpliwość, wsparcie, dobre słowo, które pomogły mi zbudować wiarę we własne możliwości :-)))

Ola

22/05/2021

Rewelacyjne efekty

Zajęcia z Panią bardzo dużo mi dały. Naszą pracę doceniła też Pani w szkole mówiąc, że zrobiłam duże postępy w ciągu roku szkolnego i postawiła mi 6 na koniec roku.

Ola

17/06/2020

Wszystko stało się prostsze

Zajęcia oceniam bardzo dobrze, wiele wyniosłam. Dużo moich wątpliwości oraz rzeczy, których nie rozumiałam z matematyki stało się prostszych.

Ida

04/06/2020

Szczęściem jest spotkać takiego nauczyciela

Chciałabym bardzo podziękować za Pani pracę, oddanie, poukładanie, systematyczność i nauczycielską sprawiedliwość i wyrozumiałość.
To szczęście dla mojego syna, że mógł uczyć się u takiego nauczyciela.

mama Piotrka

02/05/2020

Więcej niż nauczyciel

Zajęcia z Panią Izą, to nie tylko godzina korepetycji, ale prawdziwe zainteresowanie i planowanie nauki bieżącej przez cały tydzień. Po raz pierwszy spotkałam się na korepetycjach z tutoringiem matematycznym. Polecam.

Natalia

 

29/04/2020

Nauczyciel z powołania

Pani Profesor,
Bardzo Pani dziękuję. Jestem Pani wdzięczny za staranne, solidne, nieśpieszne wyjaśnianie zagadnień matematycznych. Dziękuję również za wyrozumiałość. Będę Panią wspominał jako lubiącego swoją pracę nauczyciela matematyki z powołania.

Wdzięczny uczeń 🙂

27/04/2020

Wspaniałe podejście

Nauczyciel z prawdziwego zdarzenia. To nie tylko lekcje matematyki. Widać, że Pani Profesor lubi ucznia i zależy jej na jego postępach.

Bartek

24/03/2020

The Best

Najlepszy nauczyciel jakiego miałam.

Ania

04/03/2020

Zaliczyłam semestr

Tylko dzięki Pani udało mi się zaliczyć semestr. Dziękuję, bo matematyka nie jest już taka straszna.

Kasia

13/01/2020

Dziękujemy

Dziękujemy Pani Profesor za to, że mogliśmy być spokojni o nasze wyniki matur. Dziękujemy za Pani zorganizowanie, cierpliwe tłumaczenie i spędzone godziny przy robieniu zadań.

Studenci swoich wymarzonych kierunków. Magda i Franek

14/10/2019

Cały rok pracy

Dziękuję za cały rok nauki o oraz dokonanie niemożliwego-nauczenie mnie trygonometrii.

Weronika

19/06/2019

Prawdziwy nauczyciel

Trzech cennych rzeczy nauczyłem się przez ostatnie miesiące, wszystkie od Pani: matematyka jest interesująca, wartości w dzisiejszym świecie istnieją i objawiają się w trudach codzienności, zwłaszcza w byciu sumiennym. Dziękuję! Hubert

25/04/2019

Teatr prawdziwego aktora

Szanowna Pani Profesor!

Mamy świadomość, że byliśmy powodem pani zawodowej frustracji. Niemniej może być Pani pewna, że zajęcia z Panią to wielka przyjemność i pozycja obowiązkowa w repertuarze każdego maturzysty.

Janek i Maciek

10/03/2019

Matura

Bardzo dobre zrozumiałe tłumaczenie. Dobór zadań dostosowany do trudności matury. Na mojej maturze dzięki Pani nic mnie nie zaskoczyło. Dziękuję serdecznie.

Michał

20/01/2019

Poprawka

Wszystkim, którzy mają poprawkę radzę nie zwlekać z zapisaniem się do pani profesor. Bardzo dobrze wie co jest na takim egzaminie. Tylko dzięki niej zdałem. Dziękuję. Piotrek

05/06/2018

Matura w szkole

Zdawałam maturę na 92%.

Polecam. Ania

23/05/2018

Życzliwość i zrozumiałe tłumaczenie

Pani Iza nauczyła mnie rozumieć zadania z treścią i szybko rozwiązywać zadania zamknięte. Trochę trwało zanim oduczyłam się uczyć matematyki „na pamięć”. Bardzo życzliwy i wyrozumiały nauczyciel. Z maturą nie miałam problemu 🙂 Ewelina

18/05/2018