Jeżeli mieszkasz w Warszawie i nie jest dla Ciebie problemem przyjazd na ul. Motorową, zapraszam na zajęcia stacjonarne.

Dlaczego powinieneś zdecydować się na korepetycje ze mną?

Wybierając korepetycje u mnie, otrzymujesz:

  • liczbę godzin i metody pracy dostosowane do Twoich predyspozycji i potrzeb,
  • koszt zależny od liczby zajęć,
  • grupę 1 osobową,
  • aktywność 60 minut,
  • bieżącą informację zwrotną,
  • niwelujesz wstyd przed grupą, uczysz się rozumienia matematyki.

W jaki sposób zgłosić się?

Komentarze w “Korepetycje stacjonarne”

 1. Stacjonarnie przygotowywałem się do poprawki. Zdałem!!! Zajęcia były bardzo intensywne, musiałem dużo pracować, ale po raz pierwszy czułem, że można zrozumieć matematykę.

 2. Jestem bardzo zadowolony. Po raz pierwszy nie byłem zdenerwowany i nie bałem się zadawać pytań. Polecam korepetycje z p. Izą

 3. Super zajęcia. Wszystko bardzo dobrze wytłumaczone. Bardzo spokojna, życzliwa atmosfera. Uwierzyłam w siebie i poprawiłam oceny w szkole.

 4. Trzech cennych rzeczy nauczyłem się przez ostatnie miesiące, wszystkie od Pani: matematyka jest interesująca, wartości w dzisiejszym świecie istnieją i objawiają się w trudach codzienności, zwłaszcza w byciu sumiennym. Dziękuję!

 5. Dla mnie chodzenie na kurs jak masz problem na lekcjach, to wyrzucone pieniądze. Lepiej jest mieć mniej godzin, ale indywidualnie. Wtedy są efekty. Ja jestem bardzo zadowolona z zajęć u p. Izy.

 6. Ja próbowałem kursów i korepetycji. Na kursach było jak na lekcji. Pomogły mi korepetycje. Trochę drożej, ale jestem zadowolony.

Komentowanie dozwolone dla zalogowanych użytkowników