Kim jesteśmy?

Izabela Grzegrzółka – Matematyka Indywidualnie
ul. Motorowa 2
04-035 Warszawa
Regon: 385942637
Adres strony internetowej: https://matematykaindywidualnie.pl

Oferujemy w pełni profesjonalną usługę  indywidualnego uczenia matematyki w formie lekcji na godziny. Kwestie związane z Twoją prywatnością i bezpieczeństwem są dla nas istotnym elementem dobrej współpracy.

Jakie dane osobowe zbieramy i dlaczego je zbieramy?

Od użytkowników i odwiedzających witrynę zbierane są dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, telefon i dane techniczne, takie jak informacje o plikach cookie. Dane osobowe, o których mowa powyżej zbierane są jedynie po wyrażeniu czynnej zgody użytkownika. Nie zbieramy i nie przechowujemy wrażliwych danych osobowych, takich jak informacje dotyczące stanu zdrowia.

Komentarze

Kiedy odwiedzając witrynę zostawiasz komentarz, zbieramy dane widoczne w formularzu komentowania, adres IP odwiedzającego oraz podpis jego przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Zanonimizowany ciąg znaków stworzony na podstawie twojego adresu email (tak zwany hash) może zostać przesłany do usługi Gravatar w celu sprawdzenia czy jej używasz. Polityka prywatności usługi Gravatar jest dostępna tutaj: https://automattic.com/privacy/. Po zatwierdzeniu komentarza twój obrazek profilowy jest widoczny publicznie w kontekście twojego komentarza.

Media

Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem i wgrywasz na witrynę obrazki, powinieneś unikać przesyłania obrazków z tagami EXIF lokalizacji. Odwiedzający stronę mogą pobrać i odczytać pełne dane lokalizacyjne z obrazków w witrynie.

Formularze kontaktowe

Informacje przesłane za pośrednictwem formularzy kontaktowych (imię i nazwisko, adres e-mail, telefon) są  przechowywane przez czas trwania współpracy (nauki). Informacje te nie są wykorzystywane w celach marketingowych.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę. Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk i stosowane wtyczki

Stosowane w serwisie wtyczki i dodatki zapewniają prawidłowe działanie i bezpieczeństwo strony.  Nie przetwarzają danych osobowych. Strona korzysta z usług Google Analitycs działającej na podstawie odczytywania, modyfikacji (tworzenia, jeżeli na witrynie jesteśmy po raz pierwszy) oraz nadpisywania ciasteczek. Więcej na temat dokumentacji ciastecze Google Analitycs znajdziesz tutaj.

Z kim dzielimy się danymi?

Nie udostępniamy żadnych danych osobowych.

Jak długo przechowujemy twoje dane?

Jeśli zostawisz komentarz, jego treść i metadane będą przechowywane przez czas nieokreślony. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozpoznawać i zatwierdzać kolejne komentarze automatycznie, bez wysyłania ich do każdorazowej moderacji. Dla użytkowników którzy zarejestrowali się na naszej stronie internetowej, dane osobowe wprowadzone w profilu przechowujemy przez okres 2 lat. Dane osobowe udostępnione w ramach świadczonej usługi przechowujemy przez okres 1 roku od zakończenia współpracy. Każdy użytkownik może dokonać wglądu, korekty albo skasować swoje dane osobowe w dowolnej chwili (nie licząc nazwy użytkownika, której nie można zmienić). Administratorzy strony również mogą przeglądać i modyfikować te informacje.

Jakie masz prawa do swoich danych?

Jeśli masz konto użytkownika albo dodałeś komentarze na tej witrynie, możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobowych będących w naszym posiadaniu. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobowych będących w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Gdzie przesyłamy dane?

Komentarze gości mogą być sprawdzane za pomocą automatycznej usługi wykrywania spamu.

Twoje dane kontaktowe

Jeżeli masz pytania w kwestii prywatności pisz na adres: kontakt@matematykaindywidualnie.pl

Jak chronimy twoje dane?

W celu ochrony danych użytkownika stosujemy Hypertext Transfer Protocol Secure. Na bieżąco aktualizujemy wykorzystywane aplikacje i systemy informatyczne.