Matematyka Indywidualnie oferuje korepetycje stacjonarne lub online na każdym poziomie zaawansowania ucznia.

Pomagam w bieżącej nauce i wyrównywaniu zaległości.
Przygotowuję do egzaminów i klasówek.
Pomagam odrobić pracę domową, zrozumieć to co było niezrozumiałe w szkole.

Zajęcia ze mną to:

  1. Indywidualne podejście.
  2. Dostosowanie treści i tempa lekcji do Twoich potrzeb
  3. Brak presji rówieśniczej

Indywidualne podejście
Wielu uczniów „rozkwita” na moich zajęciach. Nie muszą konkurować o uwagę nauczyciela. W każdej chwili mogą zadać pytanie. Nie czekają na uwagę nauczyciela zajętego formalnościami szkolnymi lub dyskusją z innym uczniem. Jestem w 100% jest skoncentrowana na problemach i oczekiwaniach mojego ucznia.

Dostosowanie treści i tempa lekcji do Twoich indywidualnych potrzeb

Będąc doświadczonym nauczycielem i egzaminatorem dostosowuję cały plan lekcji do Twoich potrzeb i oczekiwań. Mając doświadczenie w uczeniu i wiedzę o metodyce nauczania szybko rozpoznaję Twoje mocne i słabe strony. Na tej podstawie dobieram najefektywniejsze metody uczenia i dobór tematów. Będziesz jak sportowiec przygotowujący się do zawodów pod okiem najlepszego trenera.

Brak presji rówieśniczej

Zajęcia ze mną dają uczniom dodatkową pewność i śmiałość w zadawaniu pytań. Niestety wielu uczniów na zajęciach w grupie czuje onieśmielającą presję rówieśników. Boją się zadawać pytania, żeby nie czuć się „gorszym”. Często prowadzi to do systematycznego obniżania samooceny i nawarstwiania się problemów przedmiotowych i emocjonalnych ucznia. Tego problem nie ma na zajęciach u mnie. Pracując ze mną uczysz się nie tylko matematyki, ale też wiary we własne zdolności i możliwości edukacyjne.

Jeżeli chcesz, żebym ci pomogła napisz:


    *Zaznaczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wysłania wiadomości.