Matematyka jest dla każdego
Nie potrzebujesz  specjalnego sprzętu, pieniędzy, innych ludzi. Potrzebujesz tylko swojego umysłu.  

Matematyka to uniwersalny język
Matematyka często wygląda jak zbiór symboli. Ale nie są to tylko symbole na kartce, ale ważne jest znaczenie tych symboli. Nie jest istotne, z jakiego kraju pochodzisz ani jakim językiem mówisz. Jeśli uczyłeś się matematyki, zrozumiesz co oznaczają te symbole, bo matematyka wznosi się ponad słowa.

Skąd się wzięła matematyka?
Nikt nie jest tego pewien, ale matematyka może po prostu być „częścią nas”. Nawet osoby bez wykształcenia matematycznego mogą liczyć palcami, używać podstawowej logiki do rozwiązywania problemów i rozpoznawać różne właściwości kształtów.

Matematyka jest logiczna.
Matematyka opiera się tylko na kilku ustalonych ideach (twierdzeniach i aksjomatach), a resztę tworzy wyłącznie logiczne myślenie.

Zabawna i wymagająca przygoda
Matematyka jest wyzwaniem dla twojego umysłu. Jest przygodą, ponieważ zawsze są nowe rzeczy do odkrycia i nauczenia. Nigdy nie przestanie Cię zadziwiać. Nie zawsze jest łatwa, ale czy w dobrej przygodzie nie ma wyzwań i trudności do pokonania? Największą frajdę stanowi nauka nowych rzeczy, opanowanie nowych metod i rozwiązywanie nowych zagadek.

Więc ciesz się i baw się dobrze!

Obserwuj nas na
https://matematykaindywidualnie.pl lub
https://www.facebook.com/NajlepszeKorepetycje