Zaufaj wiedzy, doświadczeniu i bardzo dobrej metodyce nauczania matematyki.
Oferuję zajęcia stacjonarne lub online na każdym poziomie zaawansowania ucznia.
Pomagam w bieżącej nauce i wyrównywaniu zaległości.
Przygotowuję uczniów do egzaminów.
Możesz ze mną przygotować się do klasówki  lub odrobić pracę domową.

Lekcje ze mną to najskuteczniejsza metoda nauki dla uczniów, którzy chcą poprawić swoją wiedzę przedmiotową i oceny w szkole.

Przewaga moich zajęć w stosunku do tradycyjnych zajęć w klasie lub prywatnych zajęć grupowych to:

  1. Indywidualne podejście.
  2. Dostosowanie treści i tempa lekcji do Twoich potrzeb
  3. Brak presji rówieśniczej

Indywidualne podejście
Wielu uczniów „rozkwita” na moich zajęciach. Nie muszą konkurować o uwagę nauczyciela. W każdej chwili mogą zadać pytanie. Nie czekają na uwagę nauczyciela zajętego formalnościami szkolnymi lub dyskusją z innym uczniem. Jestem w 100% jest skoncentrowana na problemach i oczekiwaniach mojego ucznia.

Dostosowanie treści i tempa lekcji do Twoich indywidualnych potrzeb

Będąc doświadczonym nauczycielem i egzaminatorem dostosowuję cały plan lekcji do Twoich potrzeb i oczekiwań. Mając doświadczenie w uczeniu i wiedzę o metodyce nauczania szybko rozpoznaję Twoje mocne i słabe strony. Na tej podstawie dobieram najefektywniejsze metody uczenia i dobór tematów. Będziesz jak sportowiec przygotowujący się do zawodów pod okiem najlepszego trenera.

Brak presji rówieśniczej

Zajęcia ze mną dają uczniom dodatkową pewność i śmiałość w zadawaniu pytań. Niestety wielu uczniów na zajęciach w grupie czuje onieśmielającą presję rówieśników. Boją się zadawać pytania, żeby nie czuć się „gorszym”. Często prowadzi to do systematycznego obniżania samooceny i nawarstwiania się problemów przedmiotowych i emocjonalnych ucznia. Tego problem nie ma na zajęciach u mnie.

Jeżeli chcesz, żebym ci pomogła napisz: